Projekty bydlení

Újezd jih

Újezd jih

Výstavba 35 řadových domů a 15 samostatných rodinných domů.

Více informací

RADOBYČICE - ZÁPAD

RADOBYČICE - ZÁPAD

Výstavbu lokality pro bydlení Radobyčice - západ

Více informací

K Plzenci 3

K Plzenci 3

Výstavba souboru polyfunkčních objektů v lokalitě Plzeň - Černice.

Více informací

K Plzenci - BD "6"

K Plzenci - BD "6"

Výstavba bytového domu č. 6. Plzeň-Černice

Více informací

K PLZENCI - BD "E"

K PLZENCI - BD "E"

Výstavba bytového domu "E". Plzeň-Černice

Více informací

V současné době společnost IKO stavby s.r.o. realizuje projekty především v Plzni a blízkém okolí. Soustředí se hlavně na novostavby v Černicích, v Plzni - Újezdu a začátkem r. 2017 zahájila výstavbu nové obytné lokality Radobyčice - západ. Všechny tyto projekty jsou plně v režii společnosti IKO stavby s.r.o., u lokality Plzeň - Radobyčice pak ve spolupráci se společností INVEST PRODUKT s.r.o..

 

Lokalita Černice je bezesporu jednou z nejoblíbenějších částí Plzně, a to nejen díky výstavbám obytných zón v minulosti, ale též díky nově vznikajícím projektům, které zajišťují bydlení vč. plného občanského zabezpečení.

Ze všech nově realizovaných projektů je zřetelně vidět, že se s lokalitou Plzeň - Černice počítá jako s oblíbenou obytnou zónou i do budoucna. Nová výstavba v Černicích bude zaměřena již jen na bytové domy, ale již realizované projekty zahrnují nejen byty a řadové domy, ale také kavárnu, zdravotnické zařízení, mateřskou školu nebo nebytové prostory určené k podnikání a administrativě.

 

K novostavbám v lokalitě Plzeň - Černice je potřeba přiřadit názvy projektů. Projekt K Plzenci 3 v Černicích zajistí již zmíněné sociální zázemí, a to v podobě polyfunkčních objektů sloužící pro lokalitu Plzeň - Černice i blízké okolí. Zároveň vznikl také projekt K Plzenci 4, který je z části zaměřen na deset řadových rodinných domů (byly již dokončeny v r. 2015) a zčásti na bytový dům č. 6, jehož výstavba byla zahájena v únoru 2017. Poslední novostavbou, která byla v obytné zóně Plzeň - Černice již také dokončená, byl projekt Černice Panorama.

 

Další z projektů IKO stavby s.r.o. se soustředí na lokalitu Plzeň - Radobyčice, a to výhradně se zaměřením na rodinné domy, řadové domy a samostatné bytové jednotky v řadových domech. V únoru 2017 byla zahájena výstavba v nové lokalitě Radobyčice - západ.

IKO stavby s.r.o. na Facebooku najdete nás
i na facebooku