Projekty bydlení

RADOBYČICE - BŘÍZOVÁ

RADOBYČICE - BŘÍZOVÁ

V polovině r. 2023 bude zahájena výstavba nové lokality pro bydlení Radobyčice - Břízová.

Více informací

ÚJEZD - JIH

ÚJEZD - JIH

Výstavba 7 bytových domů (tj. 154 bytových jednotek), 35 řadových domů a 17 samostatných rodinných domů.

Více informací

MÝTO u ROKYCAN

MÝTO u ROKYCAN

Byla již zahájena výstavba technické infrastruktury pro III. etapu. Bytový dům A2 byl ve 12/2022 zkolaudován.

Více informací

V současné době společnost IKO stavby s.r.o. realizuje projekty především v Plzni a blízkém okolí. Soustředí se hlavně na novostavby v Černicích, v Radobyčicích a v Plzni - Újezdu. Všechny tyto projekty jsou plně v režii společnosti IKO stavby s.r.o., u lokality Plzeň - Radobyčice pak ve spolupráci se společností Břízová s.r.o..

 

Lokalita Černice je bezesporu jednou z nejoblíbenějších částí Plzně, a to nejen díky výstavbám obytných zón v minulosti, ale též díky nově vznikajícím projektům, které zajišťují bydlení vč. plného občanského zabezpečení.

Ze všech nově realizovaných projektů je zřetelně vidět, že se s lokalitou Plzeň - Černice počítá jako s oblíbenou obytnou zónou i do budoucna. Nová výstavba v Černicích je zaměřena již jen na bytové domy, ale dříve realizované projekty zahrnují nejen byty a řadové domy, ale také kavárnu, zdravotnické zařízení, mateřskou školu nebo nebytové prostory určené k podnikání a administrativě.

 

K novostavbám v lokalitě Plzeň - Černice je potřeba přiřadit názvy projektů. Projekt K Plzenci 3 v Černicích zajistí již zmíněné sociální zázemí, a to v podobě polyfunkčních objektů sloužící pro lokalitu Plzeň - Černice i blízké okolí. Zároveň vznikl také projekt K Plzenci 4, který je z části zaměřen na deset řadových rodinných domů (byly již dokončeny v r. 2015) a zčásti na bytový dům č. 6, jehož výstavba byla dokončena v červnu 2018. Další novostavbou, která byla v obytné zóně Plzeň - Černice již také dokončená, byl projekt Černice Panorama. Výstavbu v lokalitě Plzeň - Černice prozatím uzavřel bytový dům "E", který byl zkolaudován v 12/2018.

 

V současné době probíhá výstavba v lokalitě ÚJEZD-JIH, která bude nabízet bydlení v bytových domech, řadových a rodinných domech a také možnosti podnikání (obchody, kanceláře...) v nebytových prostorách.

 

Nejnovější z projektů IKO stavby s.r.o. se soustředí na lokalitu Plzeň - Radobyčice, a to výhradně se zaměřením na řadové domy, dvojdomy a samostatné RD. Od poloviny r. 2023 bude probíhat výstavba v nové lokalitě Radobyčice - Břízová.

IKO stavby s.r.o. na Facebooku najdete nás
i na facebooku