Bytové a nebytové jednotky na prodej v obytné zóně Černice – K Plzenci 3

Flash soubor nelze najít nebo nemáte nainstalovaný flash přehrávač

Název nemovitosti Prodejní cena Stav nabídky Více informací
Bytový dům 4A viz detail detail
POLYFUNKČNÍ OBJEKT 1 viz detail detail
POLYFUNKČNÍ OBJEKT 2 viz detail detail
POLYFUNKČNÍ OBJEKT 3 viz detail detail

Lokalita Černice - K Plzenci 3 nabízí nové bytové i nebytové jednotky

Nově vznikající obytná zóna v Černicích je jedním z nejmodernějších území pro bydlení v Plzni, ale díky části původních "starých" Černic s návsí středověkého původu a s typickými hospodářskými staveními zde určitě budoucí obyvatelé pocítí i sounáležitost s historií tohoto místa.

 

Nová obytná lokalita má v blízkosti vše, co moderní člověk potřebuje. Asi nejvíce možností nabízí blízké nákupní centrum Olympia, v okolí ale nalezneme i lékařskou péči, mateřskou a základní školu, knihovnu, několik vyhlášených černických restaurací, možnosti sportovního vyžití aj.. V Černicích je bezproblémová dostupnost MHD, kterou zajišťují trolejbusové linky č. 10 a 13 a autobusové linky č. 23, 32 a noční N2.

 

Samotný projekt K Plzenci 3 je umístěn na východním okraji Černic. Jedná se o soubor polyfunkčních objektů č. 1, 2, 3, 4 a 5 s bytovými i nebytovými jednotkami. Projektu K Plzenci 3 předcházely projekty K Plzenci 1 a 2, jejichž výsledkem bylo vybudování jak bytových domů, tak i domů rodinných. Celá lokalita K Plzenci se rozkládá na ploše 11.500 m2.

 

I. etapa projektu Černice - K Plzenci 3 - bytový dům 4A (se 14-ti bytovými jednotkami) a komerční objekt 4B - je v současné době již dokončena, domy jsou zkolaudovány a bytové i nebytové jednotky prodány nebo pronajaty. V přízemí objektu 4B je nově otevřena kavárna "café provence". Na objekt 4A navazuje taktéž zkolaudovaný objekt zdravotnického zařízení - lékařského centra, které je v provozu již od 9/2013, a dále ještě navazuje výstavba budovy mateřské školy, jejíž provoz byl zahájen od 9/2014.

 

II. etapa projektu Černice - K Plzenci 3 - polyfunkční objekty č. 2 a č. 3 - jsou již zkolaudovány a probíha prodej bytových i nebytových jednotek. Tyto polyfunkční domy zahrnují celkem 37 bytových jednotek a 9 nebytových jednotek. Součástí objektů jsou i garážová stání umístěná v podzemních částech domů.

 

III. etapa projektu Černice - K Plzenci 3 - polyfunkční objekty č. 1 a č. 5. V současné době probíhá výstavba objektu č. 1, ten se bude skládat jak z obytné části (celkem 15 bytových jednotek), tak i ze 2 nebytových jednotek. Objekt č. 5 bude sloužit pro komerční (administrativní) účely. Oba objekty budou mít garážová stání také umístěná v podzemních částech domů.

IKO stavby s.r.o. na Facebooku najdete nás
i na facebooku