prodej řadových domů v obytné zóně Černice K Plzenci 4

AKCE - SLEVA 3 % - na řadový dům č. 36!

Řadový dům 31

Řadový dům 31
Řadové domy v obytné zóně Černice – K Plzenci 4 Řadové domy v obytné zóně Černice – K Plzenci 4
Řadové domy v obytné zóně Černice – K Plzenci 4 Řadové domy v obytné zóně Černice – K Plzenci 4
Řadové domy v obytné zóně Černice – K Plzenci 4 Řadové domy v obytné zóně Černice – K Plzenci 4

Užitná plocha 1. NP: 50,23 m2

Užitná plocha 2. NP: 49,79 m2

Užitná plocha celkem: 100,02 m2

Zastavěná plocha: 93,5 m2

Užitná plocha garáže: 19,04 m2

Počet podlaží: 2

Plocha pozemku: 315 m2

 

Řadové rodinné domy jsou nepodsklepené, se dvěma nadzemními podlažími. K objektům řadových domů náleží samostatně stojící garáže a místa pro parkování před objekty.

 

Dispoziční řešení:

Každý rodinný dům je tvořen jako samostatný celek a má vlastní samostatně stojící garáž. Ze vstupní části domu jsou přístupné soc. zařízení a obývací pokoj s kuchyňským koutem, ze kterého je přístup na schodiště a do pokoje. Ve 2. NP jsou navrženy 3 pokoje se šatnami a koupelna s WC.

 

Kupní cena zahrnuje:

- cenu řadového rodinného domu při zachování standardního vybavení, jehož součástí není pouze dodávka kuchyňské linky, vestavěného nábytku a svítidel v obytných místnostech

- cenu samostatně stojící garáže

- cenu přípojek inženýrských sítí k řadovému domu

- cenu venkovních úprav: terasa, přístupový chodník, příjezd do garáže a okapový chodník, oplocení, terénní úpravy s rozhrnutím ornice na pozemku

- cenu pozemku zastavěného řadovým domem a pozemku náležejícího k řadovému domu

 

Ceny řadových rodinných domů jsou uvedeny včetně platné DPH.

Aktuální stav: Prodáno

Dokument ke stažení: Typ_2.pdf (2.55 MB)

cena: -

Černice nabízejí nové řadové domy k prodeji

Výstavba nových řadových domů na prodej se realizuje ve velmi oblíbené obytné zóně v Černicích, která leží v klidnější části jihovýchodního okraje Plzně. Jelikož se jedná o moderní část původní historické vesnice Černice, máme zde možnost vidět kontrast mezi středověkou návsí a moderně pojatými stavbami.

 

Blízké okolí této nové obytné zóny nabízí různé možnosti sportovního vyžití, knihovnu, Českou poštu, mateřskou i základní školu, lékaře, ale také několik vyhlášených restaurací a možností, které nabízí blízké nákupní centrum Olympia. Proto obyvatelé Černic nemusí jezdit kvůli svým každodenním potřebám do centra a mají vše ve své bezprostřední blízkosti. V Černicích je bezproblémová i dostupnost MHD, kterou zajišťují trolejbusové linky č. 10 a 13 a autobusové linky č. 23,  32 a noční N2.

 

Prodej domů v Černicích je vzhledem k oblíbenosti lokality stále velmi úspěšný. Společnost IKO stavby s.r.o. proto doufá, že uspokojí zájemce i prostřednictvím svého projektu K Plzenci 4, kde bude připraveno deset řadových domů, které jsou rozděleny do dvou řad stojících naproti sobě. Řadové domy dotvoří celkovou kompozici této obytné zóny a zároveň budou přechodem mezi ní a původní zástavbou.

 

Samotné rodinné domy, jejichž prodej je v této chvíli již zahájen, jsou orientovány na západ, směrem k stávajícím rodinným domům v Černicích. V nabídce jsou 2 typy domů, které jsou nepodsklepené, se dvěma nadzemními podlažími a plochou střechou. K řadovým domům náleží i garáže a před domy místa pro parkování. Každý řadový dům má svou zahradu.

 

Současně s výstavbou a prodejem 10-ti řadových domů v lokalitě Černice, K Plzenci - etapa 4 probíhá výstavba a prodej bytových a nebytových jednotek v lokalitě Černice, K Plzenci - etapa 3, která se soustředí v rámci tzv. "polyfunkční zóny" jak na obytné prostory, tak i na komerční prostory určené pro obchod, služby a administrativu.

IKO stavby s.r.o. na Facebooku najdete nás
i na facebooku