PRODEJ POZEMKŮ PRO RODINNÉ DOMY v lokalitě Mýto – Za Sladovnou

Flash soubor nelze najít nebo nemáte nainstalovaný flash přehrávač
Název nemovitosti Prodejní cena Stav nabídky Více informací
Pozemek 1 prodej až v II. etapě Neprodáno detail
Pozemek 2 prodej až v II. etapě Neprodáno detail
Pozemek 3 - Prodáno detail
Pozemek 4 - Prodáno detail
Pozemek 5 - Prodáno detail
Pozemek 6 - Prodáno detail
Pozemek 7 - Prodáno detail
Pozemek 8 - Prodáno detail
Pozemek 9 prodej až v II. etapě Neprodáno detail
Pozemek 10 - Prodáno detail
Pozemek 11 - Prodáno detail
Pozemek 12 - Prodáno detail
Pozemek 13 - Prodáno detail
Pozemek 14 - Prodáno detail
Pozemek 15 1 991 000 Kč Rezervováno detail
Pozemek 16 - Prodáno detail
Pozemek 17 - Prodáno detail
Pozemek 18 - Prodáno detail
Pozemek 19 - Prodáno detail
Pozemek 20 - Prodáno detail
Pozemek 21 - Prodáno detail
Pozemek 22 - Prodáno detail
Pozemek 23 - Prodáno detail
Pozemek 24 - Prodáno detail

Mýto u Rokycan nabízí mnoho zajímavých možností bydlení

Výhodou lokality Mýto je poklidné bydlení v malém městě, blízkost krásné přírody podbrdské pahorkatiny a v neposlední řadě může být výhodné i skvělé napojení na dálnici D5 Praha - Plzeň. Svoji cenu má určitě i historické podvědomí města. Mýto bylo založeno již koncem 13. století, blízké Rokycany (12 km) dokonce už začátkem 12. století - z toho pramení, že má tato lokalita svůj historický nádech, což dokazují i nejrůznější památky v okolí.

 

Cílem společnosti IKO stavby s.r.o. bylo utvořit v Mýtě u Rokycan, v lokalitě Za Sladovnou, kvalitní a moderní obytnou zónu. Pozemky celé této lokality jsou v mírně se svažujícím terénu orientovaném na jih. Přístup k této obytné zóně a na pozemky v ní bude zajištěn přes již stávající komunikaci.

 

Lokalita Mýto - Za Sladovnou je cílená na rodinné domy, a to hned několika typů. Pozemky jsou připraveny jak pro samostatné rodinné domy, tak i pro řadové domy, dvojdomy a bytové domy.

 

V první etapě výstavby obytné zóny v Mýtě se společnost IKO stavby s.r.o. zaměřuje na prodej pozemků (celkem 20), kde se bude stavba rodinných domů řídit dle individuálních návrhů. Druhá etapa je cílená na přípravu dalších pozemků pro individuální výstavbu rodinných domů (celkem 18) a výstavbu bytových domů (celkem 71 bytových jednotek), dvojdomů a řadových domů dle projektu společnosti. Celá lokalita tedy bude zahrnovat celkem 148 bytových jednotek na prodej.

 

Technická infrastruktura na těchto nově vznikajících pozemcích je samozřejmostí. Proto v rámci projektu lokalita Mýto vzniká jak kanalizace, vodovod, tak i plynovod, rozvody elektřiny a rozvody O2. Veškeré tyto přípojky budou dotaženy až na hranici každého z pozemků. Veřejné osvětlení a sadové úpravy jsou neodmyslitelnou složkou celé výstavby.

 

Tato velmi slibná obytná lokalita je v současné době v 1. etapě výstavby a je zatím stále možné si z nabízených pozemků vybrat. Doufáme, že jak pozemky pro individuální výstavbu, tak i rodinné a bytové domy, které v Mýtě u Rokycan vzniknou podle našeho projektu, přinesou novým obyvatelům příjemné a klidné bydlení v nové obytné zóně.

IKO stavby s.r.o. na Facebooku najdete nás
i na facebooku