prodej řadových domů v obytné zóně Černice K Plzenci 4

AKCE - SLEVA 3 % - na řadový dům č. 36!

Flash soubor nelze najít nebo nemáte nainstalovaný flash přehrávač

Název nemovitosti Prodejní cena Stav nabídky Více informací
Řadový dům 21 - Prodáno detail
Řadový dům 22 - Prodáno detail
Řadový dům 23 - Prodáno detail
Řadový dům 24 - Prodáno detail
Řadový dům 31 - Prodáno detail
Řadový dům 32 - Prodáno detail
Řadový dům 33 - Prodáno detail
Řadový dům 34 - Prodáno detail
Řadový dům 35 - Prodáno detail
Řadový dům 36 - Prodáno detail

Černice nabízejí nové řadové domy k prodeji

Výstavba nových řadových domů na prodej se realizuje ve velmi oblíbené obytné zóně v Černicích, která leží v klidnější části jihovýchodního okraje Plzně. Jelikož se jedná o moderní část původní historické vesnice Černice, máme zde možnost vidět kontrast mezi středověkou návsí a moderně pojatými stavbami.

 

Blízké okolí této nové obytné zóny nabízí různé možnosti sportovního vyžití, knihovnu, Českou poštu, mateřskou i základní školu, lékaře, ale také několik vyhlášených restaurací a možností, které nabízí blízké nákupní centrum Olympia. Proto obyvatelé Černic nemusí jezdit kvůli svým každodenním potřebám do centra a mají vše ve své bezprostřední blízkosti. V Černicích je bezproblémová i dostupnost MHD, kterou zajišťují trolejbusové linky č. 10 a 13 a autobusové linky č. 23,  32 a noční N2.

 

Prodej domů v Černicích je vzhledem k oblíbenosti lokality stále velmi úspěšný. Společnost IKO stavby s.r.o. proto doufá, že uspokojí zájemce i prostřednictvím svého projektu K Plzenci 4, kde bude připraveno deset řadových domů, které jsou rozděleny do dvou řad stojících naproti sobě. Řadové domy dotvoří celkovou kompozici této obytné zóny a zároveň budou přechodem mezi ní a původní zástavbou.

 

Samotné rodinné domy, jejichž prodej je v této chvíli již zahájen, jsou orientovány na západ, směrem k stávajícím rodinným domům v Černicích. V nabídce jsou 2 typy domů, které jsou nepodsklepené, se dvěma nadzemními podlažími a plochou střechou. K řadovým domům náleží i garáže a před domy místa pro parkování. Každý řadový dům má svou zahradu.

 

Současně s výstavbou a prodejem 10-ti řadových domů v lokalitě Černice, K Plzenci - etapa 4 probíhá výstavba a prodej bytových a nebytových jednotek v lokalitě Černice, K Plzenci - etapa 3, která se soustředí v rámci tzv. "polyfunkční zóny" jak na obytné prostory, tak i na komerční prostory určené pro obchod, služby a administrativu.

IKO stavby s.r.o. na Facebooku najdete nás
i na facebooku