IKO stavby s.r.o. Facebook YouTube

Jsme tu pro vás

Tradice již od roku 1991.

Pracujeme na těchto projektech

Radobyčice – Břízová

Radobyčice – Břízová

Tato lokalita je situována v severovýchodní části Radobyčic stranou od hlavních komunikací procházejících Radobyčicemi. Jedná se o jedno z nejklidnějších míst pro bydlení v této části města. Dopravní napojení je řešeno prodloužením Břízové ulice. Pěší propojení s Dlážděnou ulicí je zajištěno chodníkem.

 

V lokalitě je navrženo 25 bytových jednotek, z toho 8 bytových jednotek v řadových rodinných domech, 12 bytových jednotek v rodinných dvojdomech a 5 bytových jednotek v samostatných rodinných domech.

>

Senec – Ke střílně

Senec – Ke střílně

Rodinné domy o 1 bytové jednotce jsou navržené s jedním nadzemním podlažím a podkrovím. Jsou nepodsklepené s užitnou plochou 140,8 m². Součástí terénních úprav na pozemku je též terasa, parkovací stání pro OA a ostatní pochozí plochy.

>

Újezd - JIH

Újezd - JIH

Celkem bude vybudováno 7 bytových domů. 1. PP je vždy vyčleněné pro parkování popř. sklepní kóje, v 1. až 4. NP jsou umístěny bytové jednotky 1+kk až 4+kk s výměrami 29,5 m² až 103,9 m², včetně balkónů, lodžií a teras. Výjimkou je pouze bytový dům č. 1, kde je v 1. NP umístěno 10 nebytových jednotek. Celkem se v těchto 7 domech nachází 154 bytových jednotek a v bytovém domě č. 1 navíc 10 nebytových jednotek.

>

Mýto, U Sladovny

Mýto, U Sladovny

V Mýtě u Rokycan, v lokalitě U Sladovny připravila firma IKO stavby s.r.o. výstavbu obytné lokality. Záměrem bylo vytvořit ucelený, kvalitní obytný komplex, kde návrh zástavby vychází z požadavků specifikovaných územním plánem. Objekty jsou komponovány s ohledem na místní podmínky.

>

Dokončené projekty